Překonej svůj strach
Petra Grabačová

Stáhněte si zdarma eBook

Překonej svůj strach

 

V tomto eBooku se naučíte:

·       používat 7 homeopatických léků, které vám přinesou úlevu v situacích, kdy vás přepadá strach, úzkost nebo panika

·       budete vědět, jak je správně užívat a dávkovat

·       získáte k poslechu jednoduchou meditaci, pomocí které se vaše mysl zklidní v okamžiku

·       dozvíte se, jak pomocí této meditace ještě zesílit účinek homeopatik

Uleví se vám rychle, a přitom přírodní cestou, bez chemie.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Ebook je vážně moc hezky zpracovaný, srozumitelný, čtivý, osobní... děkuji 🙂 Při přečtení jsem našla lék, který přesně sedí na stav a rozpoložení, ve kterém se právě nacházím. Meditace, i přes svou krátkou dobu trvání, na mě měla velmi příjemný, uklidňující vliv.
Vlaďka Hanušová
Tak jsem se pustila do čtení, přečetla jsem to jedním dechem. Čte se to krásně, jako báseň, pohlazení po duši. Spousta těch strachů mi byla blízká, buď jsem je znala z minulosti, nebo znám některé z přítomnosti. Po přečtení jsem tak nějak pocítila uvolnění a energii a zvedlo mi to náladu, jako vždycky, po konzultaci s Vámi.
Jolana Janíková
Moc děkuji za ebook i meditaci. Já sama se opakovaně se vracím ke kapitole „Kde se bere strach“. Pomáhá mi nebát se vlastního strachu, podívat se na něj a porozumět mu. Meditace mi zase pomáhá učit se zaměřit svou pozornost jinam, než na starosti. A uvědomovat si, že i v běžném životě mohu svou pozornost směřovat vědomě tam, kam si přeju. Myslím, že s tímto e-bookem může každý začít pracovat se svých strachem z místa, které mu vyhovuje nejlépe – ať je to meditace, průzkum svých pocitů či užívání homeopatik. Líbí se mi, že jsou zde velmi přehledně popsané homeopatické léky a situace, v nichž je vhodné je použít, včetně dávkování a doby užívání. Povzbuzující je pro mě i příběh samotné autorky, v němž popisuje vlastní cestu k homeopatii a překonání problémů v životě.
Gabriela Vopatová
Ebook se mi moc líbil, vše je hezky přehledně napsané a vysvětlené. Člověk, kterého trápí strach si často myslí, že je jediný, kdo zakouší takové pocity. Je uklidňující vědět, že takové pocity ke strachu a úzkosti "patří" a hlavně, že je tím pádem i cesta ven. Líbila se mi přiložená meditace, je to příjemné, určitě ji budu dál používat.
Anna Mandelíčková
EBook teď velmi používám a nechávám projít strach, neb jsem se pustila do velmi riskantního výtvarného projektu. Petru Grabačovou oslovuji ohledně svého a synova zdraví již několik let. Je skvělá homeopatka a úžasná a laskavá žena, plná porozumění. Teď momentálně mi pomáhá i její eBook, procházím nelehkým obdobím, jako ostatně mnoho lidi na Zemi. Dekuji Petře za doprovod pro sebe i syna, i když člověk něco ví, vhled a pomoc druhého jsou vždy cenné. Dekuji!
Kateřina Polanská