Sedmikrásky

Homeopatika Bellis perennis – skvělá příprava na mamografické vyšetření prsu

Také už vám někdy přišla pozvánka od zdravotní pojišťovny na preventivní vyšetření prsu, na mamograf?

Mě ano, a popravdě jsem moc nevěděla, jak se k tomu postavit. Nechci k sobě zbytečně přivolávat strach z rakoviny, ale také se nechci chovat nezodpovědně. Takže jsem svou první návštěvu mamografu odkládala asi dva roky, rakovinu prsu v rodinné historii nemáme, já jsem si nikdy žádnou bulku nenahmatala, a tak jsem prostě necítila potřebu.

Pak jsem ale přešla k nové gynekoložce, mám k ní důvěru, a i ona mi mamografické vyšetření doporučovala. Tak jsem si řekla, že to zkusím. Doteď si pamatuju tu bolest v pravém prsu a v hrudi, která mě ostře píchala ještě týden po vyšetření. Řekla jsem si, že do takové akce se mi dobrovolně znovu už nechce.

Nicméně dva roky uběhly a mě přišla opět pozvánka. I paní doktorka se připomínala. Protože se prevenci nechci vyhýbat, zkoušela jsem najít alternativu a objednat se na termografické vyšetření. I když jsem našla na internetu nějaké tipy, v Praze jsem nic, co by na mě působilo spolehlivě a profesionálně, neodhalila. A tak jsem se objednala znovu na mamograf. Řekla jsem si, že tentokrát to zkusím jinak, že se na vyšetření předem připravím. Vědomě, s pomocí homeopatik.

Už ráno, když jsem se probudila, udělala jsem si chvíli, abych si popovídala – s kým? Ano, hádáte správně, se svými ňadry. V duchu, samozřejmě. Takovým tím vnitřním hlasem. Řekla jsem jim, že dnes mě čeká vyšetření, které možná nebude moc příjemné, ale že si ho přeji absolvovat. A aby se i ony mohly cítit dobře, namasírovala jsem je svým oblíbeným, krásně voňavým olejem.  Pak jsem si vzala 3 kuličky homeopatik. Užívání jsem zopakovala i v čekárně v mamologickém centru.

Když jsem stála u přístroje a sestra se mě snažila nastavit do správné polohy, pořád jsem si v duchu s prsy povídala, dýchala do nich a vědomě je uvolňovala. A zafungovalo to výborně. Následně jsem užila homeopatika ještě po vyšetření, a pak večer před spaním.

Bolest nebo jakýkoli negativní pocit se tentokrát vůbec nekonal. Nevím, možná byla sestřička v nemocnici šetrnější a nepoužila takový tlak, ale já věřím, že to, že jsem na celý průběh své tělo připravila, bylo rozhodující. Žádný strach, ani bolest se v těle neměly šanci uložit.

A jestli byste chtěly vědět, jaká homeopatika jsem použila, tak tady jsou: Bellis perennis, kuličky připravené z mé oblíbené drobné kytičky sedmikrásky.

Sedmikrásky

Sedmikráska patří do čeledi Asteraceae a všechna homeopatika z této čeledi jsou velmi hojivá na poranění a zhmoždění. No a Bellis umí hojit zejména poranění měkkých vnitřních tkání, tedy třeba i prsů. Zranění, která můžou být způsobená tlakem anebo také určitou vibrací. Zranění po pádech, úderech, pohmoždění, velké modřiny.

Jen si to zkuste představit. Malé sedmikrásky najdete snad v každém trávníku. Šlapeme na ně dnes a denně. A ony se zase vždycky narovnají, postaví, jako by je ten tlak nijak nepoškodil. A právě když jsem si ve své mysli vybavila malé sedmikrásky v trávě, tak milé, něžné a přitom odolné, věděla jsem, že to je ten správný preventivní lék, když jdete na mamografické vyšetření.

Vzpomněla jsem si taky, jak jsem jejich kvítky jako malá holka sbírala se svou babičkou a ona mi říkala: 2 kvítky denně, a budeš zdravá Petrunko. A mě se líbilo, že jsme je spolu snědly, hned na louce jsem je mohla strčit do pusy a rozžvýkat. To jsem tehdy ještě nevěděla, že se z nich dělají i homeopatika.

Tak si na ně vzpomeňte, pokud by mamografické vyšetření strašilo jednou i vás. A napište mi, jestli homeopatika z malých krásných a odolných sedmikrásek zafungovala i u vás. Přeji vám, ať jsou vaše prsa zdravá, veselá a úplně bez bolesti.

Tagy:
Jsem rodinná homeopatka a již víc než 10 let provázím své klienty na cestě ke zdraví a klidné mysli. Umím vybrat homeopaticky lék, který pomůže vaší životní síle navrátit se do rovnováhy a zdraví. Kromě homeopatik nabízím i velkou dávku přijetí, laskavosti, naslouchání a terapeutické podpory. Příběh o mé cestě k homeopatii si můžete přečíst zde.