Homeopatií a meditací do nitra duše aneb Proč jsem se rozhodla psát blog?

Mám úžasnou práci. Jako homeopatka naslouchám příběhům lidí a spolu s nimi se snažím podle projevů těla zjistit, co v jejich životě potřebuje uvést do rovnováhy. Podle toho svým klientům vybírám homeopatika, která nastartují jejich životní sílu do pohybu a tělo i duše se pak mohou léčit. Díky tomu jsem svědkem mnoha úžasných zázraků. Viděla jsem jich už spoustu, ale stále mě nepřestávají fascinovat. A naplňovat pokorou a vděčností.

Přitom jsem zjistila, že každý příběh, jehož jsem svědkem a průvodcem, velmi silně obohatí i mě. Že skrze porozumění příběhům ostatních se měním a rostu i já. Jako by příběhy mých klientů byly tak trošku i mými příběhy. V každém se něco dotkne i kousku mé duše.

A tak mě napadla myšlenka, že ty příběhy by mohly zajímat i ostatní čtenáře. Že by mohly rezonovat i s nimi. Proto se chci o ně začít dělit. Předat dál esenci léků, toho, co je na nich léčivé a v čem nás umí na naší životní cestě posunout dál.

Taky jsem si všimla, že ne vždycky vystačím s homeopatií. Když se totiž člověk léčí, často se v něm začnou bouřit dlouho skrývané emoce. Proto učím své klienty, jak je uvolnit, prožívat a nenechat se jimi zcela zaplavit. Začala jsem pracovat s dechem a zklidněním mysli.

V tom mi nesmírně pomohly mé cesty do Indie. Z té poslední jsem se vrátila před Vánoci. Prožila jsem tam 7 dní v chrámu Ekam. posvátném místě, kde se mysl automaticky ladí na propojení, jednotu a osvícení. Dostala jsem tam ten největší dar, který si umím představit. Splnilo se mi, po čem jsem celý život toužila, co jsem podvědomě hledala. Moje mysl se zklidnila a utichla.

Otevřel se mi úplně nový náhled na svět, nový způsob prožívání. Najednou je ve mně velký klid, nesmírná radost z toho, co mám a co se děje kolem. Pocit, že můj život je správně a že je součástí velkého plynutí života. Hluboké napojení na lidi kolem mě, vnímavost a soucit.

S tím přišla i touha ukazovat, jak přirozené je žít v krásném stavu mysli a že je to možné pro každého obyčejného člověka. A že není těžké propojit se se svou podstatou, že můžeme být zdraví, šťastní a spokojení. Mě k tomu pomáhají dvě hlavní cesty: meditace a homeopatie. Oběma se věnuji už mnoho let a neumím si bez nich představit svůj život.

O poznatky z obou se chci s vámi dělit. Můj vlastní život je mi ukazatelem, že tahle cesta k sobě smysl a výsledky má. Homeopatie mi pomohla najít zdraví, meditace mi otevřela cestu ke klidu duše. Obě cesty jsem se vlastním způsobem naučila propojovat.

Dnes jsem zdravá, šťastná, těší mě moje práce, mám i po 25 letech krásný vztah manželem (životní krize se nám podařilo překonat a náš vztah jimi posílit), máme dvě skoro dospělé děti, které úspěšně studují a nebojí se ve svém životě dělat velké změny. Více o tom píšu v mém příběhu.

I vám bych ráda představila cestu k vaší duši, k vašemu zdraví, štěstí a klidné mysli. Ať jsou vám následující články dobrou inspirací.

Jsem rodinná homeopatka a již víc než 10 let provázím své klienty na cestě ke zdraví a klidné mysli. Umím vybrat homeopaticky lék, který pomůže vaší životní síle navrátit se do rovnováhy a zdraví. Kromě homeopatik nabízím i velkou dávku přijetí, laskavosti, naslouchání a terapeutické podpory. Příběh o mé cestě k homeopatii si můžete přečíst zde.