Očkovaná homeopatka: jak to vidím za necelý rok poté…

V březnu letošního roku jsem udělala něco, čím jsem překvapila sama sebe. Já, homeopatka vyznávající přírodní způsoby léčení, jsem se nechala naočkovat vakcínou Pfizer na Covid. Přitom už roky pracuji s lidmi (a hlavně s dětmi), kteří zažili těžké, dlouhodobé zdravotní problémy po očkování. Díky tomu vím, že není lehké takové následky po očkování vyléčit.

Co mě k tomu vedlo? O tom jsem psala již na jaře. Ale hodně lidí se mě ptá, jak vypadá tahle moje zkušenost s odstupem 9 měsíců, jak se cítím teď, jak se na to dívám zpětně. Jaké mám zkušenosti s homeopatiky z covidových vakcín, jaké mám zkušenosti s homeopatickou léčbou následků po očkování na covid? A co moji klienti?

Přinutilo mě to k zamyšlení. Možná je to užitečné právě v této době, kdy člověk tak trochu bilancuje ten uplynulý rok, dívá se na chvíli zpět, aby mohl očištěný a s novou nadějí vykročit do roku nového, který se před ním otevírá.

Já jsem si uvědomila, že můj vnitřní hlas, který ke mně tehdy promlouval, aby mi řekl, že se mám naočkovat, byl užitečný. Že jsem ráda, že jsem ho poslechla. Umožnil mi totiž velkou věc. Zažít si, že nemusím lpět na své pravdě a svém přesvědčení. A zrovna v otázce očkování toto bylo pro mě dvojnásob těžké.

Zažila jsem si na vlastní kůži, že je pro mě cennější dokázat vnímat svobodu ne tak, že JÁ SI MOHU DĚLAT CO CHCI A NIKDO MĚ NEDONUTÍ SE NAOČKOVAT, ale najít ještě hlubší význam slova svoboda. A to je zkušenost, že KDYŹ SE VĚDOMĚ ROZHODNU UDĚLAT NĚCO, CO NENÍ TAK ÚPLNĚ PODLE MÉHO PŘESVĚDČENÍ, ŽE I TAK SE DOKÁŽU CÍTIT VNITŘNĚ SVOBODNÁ. A tenhle pocit svobody je pro mě silnější a důležitější než to, žít v energii boje za svoji pravdu.

Já se chci cítit propojená. Propojená se svými klienty, s dětmi ve škole, se kterými pracuji, se svojí rodinou, manželem, s maminkou, která třeba na homeopatii a přírodní způsoby léčení vůbec nevěří. A takový „boj za vlastní pravdučlověka odděluje. Parodoxně často od těch nejbližších bytostí.

To, že já sama nejsem v energii boje, mi umožňuje mnohem citlivěji naslouchat a být s lidmi. A je jedno, čemu oni věří a co prožívají. Mé srdce je cítí a může na ně reagovat. A to je pro práci homeopatky obzvláště důležité.

Nebyla to pro mě vůbec lehká zkušenost – když si vzpomenu na očkování a covid. Stalo se mi totiž, že druhý den po očkování jsem měla horečku a zimnici, i když jsem si předem vzala homeopatika z vakcíny, a za týden poté jsem úplně ztratila chuť. Vše, co jsem dala do úst, mi chutnalo jako podivný kus plastu. Byla jsem velmi unavená a silně mě bolela hlava. Také jsem po čase úplně přestala menstruovat.

Nevěděla jsem: Je tohle reakce po očkování, nebo mám covid? Když jsem ztratila chuť… To se po očkování tak běžně nestává… Ani z medicínského hlediska to nešlo poznat. Moje lékařka je přesvědčená, že jsem dostala bezpříznakově covid těsně před tím, než jsem se nechala naočkovat.

Co pro mě bylo těžké, byly pochybnosti a strach, které ta situace ve mně vzbudila. Někteří kolegové homeopati se mi ozvali: no tak to je konec se zdravím, na tyhle nové vakcíny už nic nepomáhá. Bylo znát, že těžce nesouhlasí, že jsem se dala naočkovat. To ve mně vyvolávalo obavy, že jsem udělala chybu, se kterou už nepůjde nic udělat.

Až ve chvíli, kdy mi manžel pomohl se tomu všemu s nadhledem zasmát a já se pomaličku zase vrátila do klidného stavu mysli, vrátilo se mi rychle i zdraví. Pomohla mi také klasická homeopatika. Belladonna na bolest hlavy. Kalium phosphoricum na velkou únavu. Pulsatilla na vymizení menstruace a ztrátu chuti. Vše se rychle upravilo do normálu. Nerozházelo mě už pak ani to, že jsem musela ještě na druhou dávku očkování. Brala jsem si homeopatika a žádnou reakci jsem již pak nepocítila. Když se dneska podívám zpět, moje zdraví to trvale nijak nezhoršilo.

A co moji klienti? Hodně jsem za ten uplynulý rok pracovala s homeopatiky z očkovacích vakcín, používali jsme je jako prevenci následků po očkování. Ze všech případů jen u jednoho klienta druhý den po očkování nastala na několik hodin horečka, jinak nikdo neohlásil žádné okamžité problémy, ani trvalé zhoršení zdravotního stavu.

Nechci tady vůbec tvrdit, že očkování na covid je nebo není zdraví nebezpečné. Myslím si, že je to pro naše zdraví docela značná zátěž. To je ale i prodělání nemoci covid. A já věřím, že když v jiných ohledech žiji zdravě, a když si to tak nastavím v hlavě, mé geniální tělo takou „očkovací zátěž“ dokáže zvládnout ve zdraví. Prostě rozhodující je pro mě stav mysli a vědomí. To pak řídí a ovlivňuje, co se děje v těle.

To je vlastně mým poznáním z letošního roku. Že se velmi vyplatí pečovat o to, abychom dokázali co nejvíce času být v klidném a laskavém stavu vědomí. Pak budeme přirozeně zdraví, a krásné a zdravé budou i naše vztahy, celý náš život. Mě k tomu pomáhají tři věci, a to jsou dobře vybraná homeopatika, meditace a energie dikša.

A pokud vás napadá otázka, co já a třetí dávka očkování? Tak té se budu snažit vyhnout, určitě se na ni dobrovolně nepohrnu. Ale pokud to bude potřeba, abych mohla vykonávat svou práci s dětskými kolektivy ve školách, nebo pro mou blížící se cestu do Indie, nechám se naočkovat s klidným vědomím, že když nejsem ve stavu odmítání a boje, moje tělo i tuhle zátěž (s podporou homeopatik) dobře zvládne.

Jsem rodinná homeopatka a již víc než 10 let provázím své klienty na cestě ke zdraví a klidné mysli. Umím vybrat homeopaticky lék, který pomůže vaší životní síle navrátit se do rovnováhy a zdraví. Kromě homeopatik nabízím i velkou dávku přijetí, laskavosti, naslouchání a terapeutické podpory. Příběh o mé cestě k homeopatii si můžete přečíst zde.